Káva, která provoní domácnost a chutná přímo skvěle

Post date:

Author:

Category:

Víte, co mají společného příjemná, ničím nerušená víkendová rána a příchody z práce po náročných, uspěchaných dnech? Je to káva, respektive její skvělá chuť a vůně, která se hodí ke každé příležitosti. V internetovém obchodě Garage coffee najdete pražená kávová zrna zabalená do stylových obalů, ze kterých neunikne nádherná vůně dříve, než se rozvoní ve vaší kuchyni, jakmile se do přípravy kávy pustíte. Pojďte se spolu s námi podívat, z jakých zrn budete moci vybírat.

Vyberte si z toho, co máte rádi

V internetovém obchodě najdete 100% Arabicu nebo směsi s Robustou, což jsou dvě hlavní odrůdy kávovníku, které jsou však odlišovány chutí, vůní i obsahem kofeinu. Zatímco káva Arabica pochází z Etiopie, její chuť je jemnější a v porovnání s robustou obsahuje méně kofeinu, káva Robusta pochází z Konga, její chuť je více hořká a kofeinu obsahuje více.

Zrnková káva Arabica najdete například v nabízeném balení Garage Coffee Brasil Diamond, která se hodí pro začínající kafaře s láskou k poznávání. Pokud jste už ale kávy znalí, určitě by vás mohla zaujmout také zrna zabalena do názvu Coffee Garage Guatemala Finca, která jsou nasládlá a mohou připomínat lahodnou kombinaci kakaa, karamelu a možná i citrusů.

Dostupné jsou dále směsi s robustou, kam mimo jiné patří také Káva Maryša, která zaujme nejednoho milovníka černého humoru. Tato káva je dostupná v mnoha baleních, které jsou rozlišeny nejen velikostí, ale také texty na obale. Neváhejte a potěšte jím toho, kdo je naladěn na stejnou vlnu humoru.

Je libo dárkové balení?

Protože se káva hodí ke každé příležitosti, najdete v internetovém obchodě vícero dárkových balení, které potěší zaryté motorkáře a udrží je ve střehu na cestách nebo milovanou polovičku, které kávu připravujete každý den po probuzení. V nabídce nechybí ani bezkofeinová káva například pro těhotné, ale také pro možnost vychutnat si kávu nejen dopoledne, ale také v předvečer.

Vyplatí se spíše ready made společnost, nebo založení firmy?

0
Troufnete si založit firmu na vlastní pěst? Pokud ne, pak je ready made společnost ideální volbou. Jaké...

Pro zdravý spánek je důležitá matrace. Umíte ji správně vybrat?

0
Spánek dodává našemu tělu tolik potřebnou energii. Abychom si mohli dobít baterky naplno, potřebujeme spát na kvalitní...

Pracuje vaše firma s tabulovými materiály? Hlídejte si návratnost výdajů

0
V naší malé zemi najdeme stovky kvalitních strojírenských podniků, které se zaměřují na činnosti spojené s plechy....