Šperk s drahým kamenem je nejvěrnější důkaz lásky, ale jeho výběr byste neměli podceňovat

Post date:

Author:

Category:

V životě člověka nastanou chvíle, které se nemusejí již nikdy opakovat, tudíž je chce umocnit upřímným gestem a nádherným dárkem. Pokud si lámete hlavu, jaký dárek zvolit, přikloňte se ke šperkům s drahým kamenem.

Síla drahokamů je neuvěřitelná. Někteří dokonce věří v jejich léčivé a kouzelné schopnosti. V žádném případě jim však nelze upřít dechberoucí krásu. Nevíte-li si rady s výběrem toho pravého kamene, řiďte se oblíbenou barvou či znamením zvěrokruhu milovaného člověka. Klidně si zjistěte o síle různě zbarvených kamenů více. Každý z nich se pyšní jinými schopnostmi a magickou silou. Možná se vám zalíbí prsten se smaragdem či diamantem.

více v článku...

Smaragd je spojován s regenerací a intelektem

Jestliže je vaše drahá polovička plachá, něžná a trpí nedostatkem sebevědomí, pořiďte jí prsten se smaragdem. Zelený drahokam ji ochrání proti depresím, úzkostem i stresu. Milovanému člověku vstoupí do života nesobeckost, harmonie a empatie. Tento skvost prý dokáže zmírnit bolesti hlavy, vyrovnává nervový systém a posiluje zrak. Je jako stvořený pro zrozence Raka, Blíženců, Lva a Býka.

Darujte cílevědomost a duchovní rovnováhu

Rozhodnete-li se pro prsteny se safírem, své lásce věnujete i duševní rovnováhu, intelekt, soustředění a čistotu mysli. Tento modrý kámen je symbolem pravdy, koncentrace a sebeovládání. Dokáže posílit dýchací cesty, cévy a klidný spánek. O jeho univerzálnosti není nutné mít pochyby, ocení ho lidé narození v Kozorohu, Střelci, Vahách, Vodnáři i Panně.

Diamant je symbolem vnitřního klidu

Ne všichni preferují šperky s barevnými kameny, proto je uchvátí přívěsky s diamantem. Není divu. Jedná se o čistý krystalický uhlík, který může být bezbarvý, dokonce i černý. Lidé ho spojují s vytrvalostí, odolností, věrností a inspirací. Někteří věří, že pomáhá při cukrovce, epilepsii a problémech se žaludkem.

Jaké jsou druhy jeřábů a jak je využít?

0
Co je to jeřáb ví pravděpodobně každé malé dítě. S údivem hledí na ty monstrózní stavební stroje...

vivo X80 Lite, smartphone pro každého s fotoaparátem do světla i do tmy

0
Vyzbrojte se do podzimního šera chytrým telefonem, který Vaše kreativní ambice dostane na zcela jinou úroveň. Nejnovější...

Nespavost a jak s ní zatočit

0
S nespavostí se alespoň jednou za život setká každý z nás. Po ní se často dostaví únava, nervozita a...