Lidé na seznamce a co vše tam hledají kromě seznámení

Post date:

Author:

Category:

Lidí je na online seznamkách stále víc a víc, ale myslíte si, že všichni hledají pouze novou známost? Ne, to opravdu ne. Důvodů, proč jsou lidé na seznamce, je opravdu hodně a některé z nich by vás možná ani jako normálního uživatele nenapadly. Pojďme se tedy podívat, co vše lidé na seznamce dělají a proč.

více v článku...

Typický uživatel seznamky

Takový uživatel je obvykle neškodný a jde v podstatě jen o to, jak se chová. Jeho hlavním cílem je seznámit se. Někdy narazíte na někoho příjemného, i když to není člověk pro vás, jindy se hned po pár větách setkáte s člověkem, u kterého je jasné, že má problémy se seznamováním na seznamce i venku.

Tato skupina uživatelů je naprosto v pohodě a jak se bude komunikace s takovým člověk vyvíjet, nebo nebude už záleží také hodně na vás a na štěstí, s kým se takto online potkáte. Když budete mít úspěch, příjemně si popovídáte, vyměníte e-mail nebo telefon a domluvíte si první rande.

Virtuální lovci, kteří se neseznamují

Hodně lidí na seznamce zabíjí čas. A když mají hodně času, obvykle si krátí takto na seznamce a hledají kohokoliv, s kým by to bylo alespoň trochu dobrodružné, napínavé a mohli se prostě pobavit.

Tato skupina lidí se dá rozdělit na dvě další. Někteří uživatelé přímo hledají někoho podobného na pokec, nebo dopisování, a to je vlastně v pořádku. Pak jsou tady ale uživatelé, kteří hledají to samé, ale schovávají se za někoho, kdo hledá vážný vztah, začnou si s vámi hrát, dělá jim radost a potěšení, když mohou udělat dojem a obvykle si hrají na někoho, kým nejsou. Když je potom protějšek přestane on-line bavit, nemá má dojít po nějaké době na další krok směrem k prvnímu rande, tak se stáhnou a obvykle už o nich neuslyšíte.

Podvodníci, kteří hrají na city

Asi nejhorší skupinou jsou podvodníci, kteří vás připraví nejen o váš čas, ale snaží se vás poškodit – prostě a jednoduše okrást. Jejich velkou zbraní jsou prostě vaše city. Zkouší to na uživatele, kteří jsou třeba v nelehké situaci, po ztrátě partnera, a to jim hraje do karet.

Vždy je to podobné, nejprve na vás udělají dojem, udržují s vámi kontakt, jsou na vás hodní a pomalu ale jistě si vás získávají na bázi chemie a tím, jak zaplňují vaše smutná místa. A pak to začne. Vytáhnou na vás nějakou životní událost, která je potkala a dřív nebo později po vás budou chtít poslat peníze. Nikdy nikomu ze seznamky nic neposílejte. Pamatujte si, že jste na seznamce a nebuďte naivní – prostě se zařekněte, že na seznamce nikdy nikomu nebudete jakkoliv finančně pomáhat a je to.

Závislost na lécích je možné zvládnout

0
Závislost na lécích celosvětově vzrůstá. Není se čemu divit – doba je náročná a vyžaduje po nás...

SAPELI UNLIMITED: nové místo pro příznivce interiérového designu

0
Jednička na trhu ve výrobě a prodeji interiérových dveří, společnost SAPELI, otevřela v rámci svého nového konceptu SAPELI...

Zpřehledněte si práci a už nikdy nezapomeňte na důležité termíny

0
Nebombardujte zaměstnance stále novými a novými příkazy. Místo toho dbejte na rovnoměrné rozdělení projektů a kontrolujte kapacity...