Přírodní kámen je evergreen, který byl, je a bude vždy trendy

Post date:

Author:

Category:

Už jste někdy měli možnost navštěvovat dvorek dlážděný přírodním kamenem? Třeba u babičky, prababičky, drahé tety nebo kohokoli jiného? Pak jistě víte, že byl stejný po mnoho let. Když je kamenná dlažba položena správně, skutečně vydrží desítky let, a to i v případě, že po ní jezdíte automobilem.

Kde se hodí přírodní kámen?

Každý přírodní kámen má mnoho předností. Jednou z nich je to, že se hodí k nemovitostem moderním, venkovským, užívaným k bydlení i podnikání.

Naprosto úžasně působí, když jsou na rodinném domku umístěné kamenné obklady tak, že zdobí spodní část domu a nachází se i kolem oken. Když kámen ladí s barvou fasády a okenními rámy, vše je ještě dokonalejší. Pak už stačí jen dozdobit prostor květináči s kvetoucími květy nebo vždy zelenými keři, a dokonalý estetický zážitek je na světě.

Hodí se ale i k ozdobení hotelu, restaurace, sídla společnosti. Celý dům působí díky kamenu vždy udržovaně, upraveně. Kámen nemění své zbarvení, v reálu se ale může lišit od barvy, která se vám jeví na obrázku. Proto je dobré vybírat jej vždy naživo v kamenné prodejně.

Obkladový kámen do interiéru i exteriéru

Bylo by škoda myslet si, že můžete obkladový kámen použít jen do venkovních prostorů. Mnozí jej instalují i dovnitř, kde působí výrazně a velmi zdobně. Hodí se do chodeb, obýváků, pracoven, vstupních hal firem, zasedacích místností… Všude, kde chcete docílit reprezentativního dojmu, se vám toto podaří právě díky přírodnímu kameni.

Vybírat můžete např. u BIRO-D s.r.o., což je společnost z Českých Budějovic s dvacetiletou tradicí. Najdete u ní nepravidelný kamenný obklad, formátovaný kamenný obklad, obkladové pásky, lámanou skálu i skalní stěnu.

Ať už použijte přírodní kámen ke zhotovení chodníčků, podlahy teras nebo třeba ozdobení stěny v interiéru, budete zaručeně spokojeni.

Káva, která provoní domácnost a chutná přímo skvěle

0
Víte, co mají společného příjemná, ničím nerušená víkendová rána a příchody z práce po náročných, uspěchaných dnech? Je...

Práce v jeslích Praha aneb začínáte ztrácet zapálení pro výchovu dětí?

0
V žádném případě nemůže být pochyb o tom, že výchova dětí je neskutečně náročná a že tuto činnost...

Pozor na multitasking, může vám nadělat více škody než užitku

0
Lidé, kteří zvládají multitasking, mají často tendenci toho co nejvíce využívat. Řešit telefonáty a u toho prohlížet...