Sedací vak – originální kus nábytku, který se hodí do každé domácnosti

Post date:

Author:

Category:

Zapomeňte na klasické židle a křesla, je čas na změnu. Nyní se podíváme na velmi ojedinělý předmět k sezení. Jedná se o sedací vak, který můžete umístit jak do dětského pokoje, tak i na zahradu. Vaky jsou vhodné pro všechny generace a typy interiérového designu.

Seďte pohodlně a originálně

Pokud přemýšlíte, že si svůj domov ozvláštníte o unikátní kus sedacího nábytku, tak pro Vás jeden máme. V každé domácnosti se totiž vždy najde jeden prázdný roh, kterému by slušelo stylové křeslo či sedací vak. My jsme rozhodně pro druhou variantu. Sedací vaky totiž nabízí velkou variaci využití. Ať už sháníte něco, na čem budete sedět před televizí nebo zařizujete studentský byt. Když Vám přijde nečekaná návštěva, tak se s vámi vsadíme, že nastane bitva o to, kdo bude jako „král“ ve vaku.

Kreativitě se meze nekladou

Největší výhodou je jednoznačně široká využitelnost sedacího vaku, ten si oblíbí všichni členové vaši domácnosti. Jestli sháníte hravý kus sedacího nábytku pro Vaše malé ratolesti, tak můžete sáhnout po sedacím vaku s motivem lva, prasátka či mráčku. Děti mohou využít vak na ležení, sezení a všemožné hraní. Další výhodou je také snadná údržba. Vak je velmi lehký a snadno omyvatelný. Pokud se tak malí strávníci rozhodnou večeřet na sedacím vaku, tak to není problém.

Na zahradu i na party

Sedací vak si najde uplatnění i na vaší zahradě či v pergole. Díky své lehké váze se snadno přenáší. Můžete ho tak z obývacího pokoje snadno přenést až k bazénu, kde se na něm můžete slunit celý den. Vaky se plní speciální EPS výplní, která je zdravotně nezávadná. Pokud by se Vám zdálo, že sedací vak potřebuje trochu „vyplnit křivky“, tak do něj můžete jednoduše nasypat další výplň či zcela vyměnit tu stávající.

V nabídce obchodů můžete vidět různé tvary těchto sedacích pytlů. Mezi nejpopulárnější se řadí tvar hrušky, který má vyvýšenou část s opěrou zad a hlavy. Dále se jedná o tvar želvy, na kterou se můžete pohodlně „rozplácnout“ po náročném dnu.  

Údržba zahradního nábytku: Jak prodloužit jeho životnost

0
Zahradní nábytek je nezbytným prvkem pro každého, kdo si chce užívat pohodu a relaxaci ve své zahradě...

Jak na poraněnou packu?

0
Pes kňučí nebo štěká bolestí, kulhá – vy jste z toho samozřejmě na nervy a nevíte, co...

Sledování cen konkurence vás postrčí o krůček dopředu před ostatní

0
Budování značky je přidanou hodnotou k produktům, které nabízíte, nebo službám, jež chcete poskytnout spotřebitelům. Nejde o...