Zachyťte všechny barvy podzimu se smartphony vivo za akční cenu

Post date:

Author:

Category:

Babí léto hraje všemi barvami a to je ideální příležitost pro všechny milovníky mobilní fotografie. Se zachycením výjimečných záběrů vám dokonale pomohou smartphony vivo V29, vivo V29 Lite a vivo Y36. Jejich mimořádné fotografické schopnosti a výbava jsou nyní navíc dostupné za výhodné akční ceny.

Atraktivní design, silné procesory, jasné AMOLED displeje, optická stabilizace obrazu i speciální portrétní světlo Aura Light. Tyto parametry by řada uživatelů čekala od smartphonů nejvyšší třídy. Díky modelům vivo V29 a vivo V29 Lite je ale můžete mít za mimořádně dostupnou cenu. Smartphone vivo V29 Lite v akční nabídce stojí aktuálně 7 199 Kč, model V29 vás vyjde na 9 999 Kč a pracant Y36 na 4 999 korun.

Užijte si záři reflektorů

Ačkoliv smartphony vivo V29 a V29 Lite spadají do kategorie smartphonů střední třídy, rozhodně od nich neočekávejte průměr. Společnost vivo klade u modelů z produktové řady V  velký důraz na propojení nezbytných funkcí se skvělým designem a průkopnickými inovacemi.

V případě vivo V29 je nejviditelnější vychytávkou unikátní světlo Aura Light. To nahrazuje klasický blesk, jehož intenzivní bodové světlo nebývá pro portrétní snímky příliš lichotivé. Kruhové světlo Aura Light disponuje měkkým světlem a navíc automaticky podle situace nastavuje jeho teplotu. Tento prstenec na zadní straně telefonu vytváří trojrozměrný světelný efekt a zajišťuje rovnoměrné osvětlení z každého úhlu. Díky tomu eliminuje stíny v obličeji a dokáže jemně zvýraznit tón pleti i přirozenou krásu každé fotografované osoby.

Pro zachycení nejen dokonalých portrétních snímků, ale každého záběru ve dne i v noci slouží smartphonu vivo V29 hlavní 50Mpx fotoaparát v kombinaci s 8Mpx širokoúhlým fotoaparátem a speciálním snímačem pro hloubku ostrosti.

Ani smartphone V29 Lite nezůstává se svým zadním 64Mpx fotoaparátem pozadu. Díky optické stabilizaci obrazu, která není u modelů v této třídě běžná, dokáží oba smartphony zachytit každý záběr dokonale ostrý za jakékoliv situace. Třešničkou na dortu jsou pak speciální režimy pro focení i natáčení videa. Například režim Dual-View Video umožňuje souběžné natáčení přední i zadní kamerou.

Skvělý fotoaparát nabídne také model vivo Y36, který nabídne celkem dvojici objektivů. Hlavní 50MPx fotoaparát věrně zachytí barvy i detaily focené scény, přičemž mu sekunduje 2MPx senzor zachycující hloubku podle stylu bokeh.

Špičkový design i výjimečný výkon

Díky jejich elegantnímu vzhledu nebudete chtít v prvních dnech od telefonů vivo V29 a V29 Lite odtrhnout oči. Postará se o to nejen skleněný zadní panel v matně černém nebo nebesky modrém provedení v případě V29, či černém nebo zlatém provedení u modelu V29 Lite. Přední straně obou modelů totiž dominuje mírně zaoblený AMOLED displej s úhlopříčkou 6,78 palce a FHD+ rozlišením. Telefon vivo Y36 kromě skleněných zad zaujme také klasickými filmovými objektivy, které přístroji dodávají trochu nostalgického kouzla.

K výjimečnému designu patří také mimořádný výkon. O ten se u vivo V29 a V29 Lite postarají výkonné procesory Qualcomm Snapdragon v kombinaci s 8 GB operační paměti. Samozřejmostí je také dostatečně velké úložiště pro všechny pořízené fotky a videa a podpora 5G sítě či eSIM.

Srdcem Y36 je pak Qualcomm Snapdragon 680 Mobile Platform, úsporný čipset, který společně s Extended RAM a osmijádrovou architekturou s šestinanometrovým výrobním procesem zajišťuje plynulé fungování a konektivitu. 

Silnou stránkou obou modelů je i velmi rychlé nabíjení. Smartphone vivo V29 disponuje vylepšeným 80W nabíjením FlashCharge, se kterým je možné nabít telefon na 50% kapacity baterie za pouhých 18 minut. Model V29 Lite dokážete s jeho maximálním nabíjecím výkonem 44 W zcela nabít za pouhých 50 minut.

Speciální akční nabídka

Až do 1. října mohou zákazníci pořídit smartphony vivo V29 a V29 Lite za výhodné akční ceny. Standardní cena modelu vivo V29 Lite je 8 499 Kč, akční cena pak je 7 199 korun. Smartphone vivo V29 stojí standardně 11 999 Kč, ale v akci vyjde jen na 9 999 Kč. Model vivo Y36 zakoupíte v akci za 4 999 Kč, standardně stojí 6 499 Kč.

Více informací nejen o těchto modelech naleznete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech.

Neuvěřitelné tipy randění: Můžete se dotýkat, ale nemluvit!

0
V současnosti se věru nerandil tak jak to známe z minulosti. Nesmělé setkání na lavičce v parku...

Proč nejíst klasické rajčata, ale cherry?

0
Cherry rajčata jsou malé rajčata, jejichž velikost se pohybuje od velikosti malého rozinky po velké třešně. Jsou různých...

Prague Film Institute: Místo, kde můžete studovat film i herní design

0
Zatímco někdo sní o kariéře vysoce postaveného manažera, jiný si nedokáže představit pracovní život jinak než za plotnou...