Zahradní pergoly z hliníku vám zajistí hezké venkovní posezení po mnoho let

Post date:

Author:

Category:

Také už se nemůžete dočkat tepla a dnů, které budete trávit na terase nebo zahradě? Pokud vám na venkovním prostranství, kde máte zahradní nábytek, chybí zastřešení, vyplatí se jej pořídit. Díky tomu si dnů venku užijete mnohem víc, a to jak při slunci, tak při dešti.

více v článku...

Vsaďte na zahradní pergoly z hliníku

Koupit si můžeme pergoly z různých materiálů. Oblíbeným je např. dřevo, o které se ale musíme pravidelně starat. S tím je spojena nejen fyzická námaha, ale i peníze investované do nátěrových hmot a náš čas. Pokud se chcete tomuto vyhnout, zvolte zahradní pergoly z hliníku.  

Kvalitní zahradní pergoly nabízí společnost Atypy. S nimi využijete venkovní prostranství i 10 měsíců v roce. Mají stahovací střechu, kterou tvoří nepromokavé PVC s hliníkovými profily a jsou konstruovány tak, aby odolaly i silnému dešti a větru, který může dosahovat až do 117 km / h. Výroba probíhá na míru tak, aby byla zastíněna přesně taková plocha, jakou potřebujete.

Hliníkové zahradní pergoly jsou bezúdržbové, pevné, stabilní. Díky stahovací střeše vám v zimě nebo při sychravém počasí neuberou ze světla v interiéru. Střechu kdykoli stáhnete a okny či francouzskými dveřmi se dovnitř dostane tolik světla, jako byste žádnou pergolu neměli.

Nejžádanější typ pergoly

Aktuálně je nejprodávanější pergola Eva. Má štíhlou konstrukci, která je na pohled velmi hezká a pro zákazníky je atraktivní i díky příznivé ceně. Po stažení pohyblivé střechy je celek velmi nenápadný a terasa krásně vzdušná. Je určená pro montáž ke zdi domu.

Pokud špatně snášíte vedra, přijde vám možná vhod bioklimatická pergola, která má otvírací střechu, jež zajistí skvělou cirkulaci vzduchu.

Na webových stránkách atypy.cz si můžete prohlédnout kompletní nabídku zastínění venkovních prostorů. Podívejte se a vyberte si dle svých potřeb.

Tygří oko jako minerál pro Berany i Kozorohy. Co ho specifikuje?

0
Pořídit si náramky z minerálních kamenů je dnes velmi populární. A divit se tomu opravdu nemůžeme. Přece...

Jak ušetřit při nákupu herního notebooku

0
Herní notebooky začínají být více a více populární, oproti běžnému počítači mají nespočet výhod, kromě jejich pořizovací...

Matrace 140×200 cm přinesou vašim dětem tvrdé a zdravé spaní

0
Pro zdravý dětský vývoj je třeba myslet na více parametrů. Správné a vyvážené stravování, dostatek pohybu, pitný...