Bytové trendy 2022: jak zařídit svou domácnost v příštím roce?

Post date:

Author:

Category:

Plánujete zařizovat svou domácnost? Nenechte se unášet aktuálními trendy, ale raději dejte zelenou tomu, co se bude nosit příští rok. Přece jenom nový rok je na spadnutí, a pokud toužíte po změně, proč nezaměřit svou pozornost právě na to, co bude dominovat letošnímu roku? Nabízí se ale otázka, co to vlastně bude?

Příroda stále zůstane součástí domovů

Od čeho se podle bytových architektů v příštím roce nijak neupustí, jsou přírodní prvky. Ekologie se bude dál nacházet v popředí, což se velkou měrou bude podílet i na stavu našich příbytků a vybavení interiérů. Proto pokud zvažujete proměnu svého domova, vsaďte na přírodní prvky. Ať už se bude jednat o dřevěné úchytky, dřevěné pracovní desky nebo jenom dřevěné stolové podnože, příroda by měla i v příštím roce dominovat ve vašem interiéru.

Budiž světlo!

Pokud si necháváte nakreslit příbytek od bytového architekta, a ještě otevření jeho řešením, pravděpodobně se budete divit, proč se zaměřuje tolik na osvětlení. Stolní lampy, stropní svítidla, také LED svítidla – to všechno se umísťuje do jednotlivých místností domu. Bude totiž platit, že světlo by mělo dokonale rozzářit interiér. Tmavé kouty domova nemají tady místo.

Co se týče podoby světel, geometrické tvary budou také stále trendy. Co se však dostane do popředí, jsou tradiční svítidla, která jsou jedné barvy. Tradiční tvary, jaké si pamatujeme z dřívějších let, budou nyní opět hitem. Holt, i v tomto světě se všechno vrací.

Krémovost, ať se line interiérem

Stejně jako v uplynulých letech, i příští rok budou doprovázet konkrétní barvy, které budou vyzdvihovány více než jiné. Letošní rok se nese ve znamení zemitosti a příští rok nebude extrémní změnou. Kromě hnědé, béžové nebo zemité zelené a cihlové oranžové se do popředí dostane hlavně krémovost, která by se měla linout každým pokojem v domově. Hodí se jak do ložnic, tak do obývacích pokojů.

Naučte své děti šít. Co si můžete ihned vyrobit?

0
Víte o tom, že existují dětské šicí stroje, které jsou bezpečné pro používání i u dětí nižšího...

Jaký je průměrné stáří aut v ČR?

0
Jaký je průměrné stáří aut v ČR? Trh s ojetými vozy je v České republice až čtyřikrát...

Investice do elektrocentrály se vyplatí

0
Elektrickou energii jsme jako lidstvo ovládli před drahnými lety a od té doby nám dobře slouží. Dokonce...