Čeká vás oslava nebo firemní akce? Nechte si vyrobit „placky“ na míru

Post date:

Author:

Category:

Možná jste si také všimli, že mezi všemi generacemi jsou velmi oblíbené placky. Děti v pubertě si je umisťují, kde se jen dá, malé děti si je nosí ze ZOO, z táborů, z propagačních akcí škol, firmy je používají jako skvělý nástroj k reklamě, milují je také snoubenci, kteří je využívají k „rozlišení“ hostů na ženichovu a nevěstinu stranu… Možností, jak placky využít, je spousta. Za pár korun si je můžete nechat vyrobit u zkušeného, kvalitního a vstřícného výrobce mypinbuttons s.r.o. z Brna.

Placky na míru

Na webových stránkách udelejsiplacku.cz si můžete pro inspiraci prohlédnout nejrůznější placky, které udělaly radost zákazníkům před vámi. Pokud máte vlastní jasnou představu, můžete hned začít tvořit svou placku, a to do její velikost, přes pozadí, po vlastní obrázek nebo text. Vše se dá upravovat, např. text zakulatit, udělat mu stín, můžete vybrané upozadit… Placka tak může vypadat úplně jinak, než ta, kterou jste viděli u někoho jiného.

Výroba placek probíhá velmi rychle. Expresní objednávky firma odesílá do 24 hodin, klasické pak do 2 – 4 dnů. V případě, že nakoupíte za více než 1 500 Kč, získáte dopravu zdarma. A počítat můžete i s množstevními slevami, přičemž výhodné nabídky dosáhnete již od dvou placek.

Očekávat můžete poctivou ruční práci a řádnou kontrolu, nejkvalitnější fotografický papír, vstřícné jednání, možnost porady, pokud budete chtít.

Magnetky, zrcátka, klíčenky a jiné

Koupit si můžete nejen placky pro svou propagaci, radost, osvětu obdarovaných… Na webu si hravě objednáte i kvalitní magnetky, které jsou coby reklamní předměty také oblíbené. Stačí, když mají vtip, nebo je na nich hezký obrázek. Potěší jistě i zrcátka, příjemné klíčenky a další doplňky.

Vše potřebné najdete na Udelejsiplacku.cz, stejně jako spoustu inspirace.

Dětské prolézačky do bytu – jak na to?

0
Máte doma dítko, které ani chvilku neposedí? Možná je na čase pořídit do bytu dětské prolézačky!...

Reklamní tašky jako nástroj pro udržitelnost a značkovou viditelnost

0
V současné době, kdy se celý svět snaží najít cesty k udržitelnějšímu životnímu stylu, se reklamní tašky...

Matrace 140×200 cm přinesou vašim dětem tvrdé a zdravé spaní

0
Pro zdravý dětský vývoj je třeba myslet na více parametrů. Správné a vyvážené stravování, dostatek pohybu, pitný...