Jak rychle prodat nemovitost

Post date:

Author:

Category:

Když se ocitneme v situaci, kdy si přejeme prodat nějakou nemovitost, nejdůležitější je faktor času. Právě rychlost, se kterou se nám podaří nemovitost prodat, je mnohdy klíčová. Jak prodat co nejrychleji?

více v článku...

Realitní makléř v tom umí chodit

I když si ze začátku budeme představovat, že všechno zvládneme sami, růžové brýle se nám brzy sundají samy. Naši nemovitost totiž nestačí jen nafotit a sdílet na sociálních sítích, je třeba odpovídat na dotazy případných zájemců, které jsou mnohdy velmi odborné. Spolehlivý realitní makléř vám zde skutečně pomůže. Zná totiž nejen běžné dotazy kupujících, ale má výborné povědomí o zákonech, které se týkají prodeje a nákupu nemovitostí. Realitní makléř vám tak zajistí velmi rychlý prodej nemovitosti.

Když to zkoušíme sami

Sami si tento proces samozřejmě můžete vyzkoušet také. Stačí jen získat potřebné informace o vaší nemovitosti na katastru nemovitostí, zajistit si odhad prodejní ceny, podrobně sepsat všechny klady i zápory dané budovy či pozemku, a vydat se je inzerovat ve vašem okolí nebo v internetovém prostředí. Poté vás čekají schůzky s případnými zájemci o vaši nemovitost.

Někdy je prodej svépomocí složitější ještě o to, že komunikujete s celou řadou klientů. Časová náročnost tohoto úkonu je značná. Musíte si připočíst také fakt, že někteří se na dohodnuté schůzky nedostaví vůbec, nebo se na ně dostaví velmi pozdě. I tyto časové ztráty budou patřit k vaší snaze o prodej nemovitosti.

S čím vám makléř pomůže?

Realitní makléř je člověk, který se nemovitostmi zabývá mnoho let. Pokud tedy budete mít dotaz z této oblasti, můžete se na něj kdykoliv obrátit. Samozřejmostí je vyčerpávající vysvětlení prodejního procesu a veškerých vzájemných podmínek a povinností, které byste měli mít v malíku. Není tak třeba složitě vyhledávat potřebné informace z nevěrohodných zdrojů na internetu, když máte po ruce profesionála.

Realitní makléř zajistí nejen propagaci, ale také prodej.

Seznamte se s kvalitními rekuperačními jednotkami a jejich důmyslnými funkcemi

0
Koupili jste si nemovitost na okraji města, a protože chcete žít v čisté a zdraví prospěšné domácnosti, uvažujete...

Čas, kdy je LEGO skutečně velmi užitečné

0
Víte, kdy je LEGO skutečně užitečné? Jedná se hlavně o chvíle, kdy se na něho skutečně můžeme...

Jak dosáhnout vyšší pracovní pozice a lepšího pracovního ohodnocení?

0
Trh práce nabízí velmi zajímavé pracovní nabídky, na které máte kvalifikaci, nicméně žádná ze společností vám dosud...