Jaké styly bydlení se letos dostanou do popředí?

Post date:

Author:

Category:

Přemýšlíte nad tím, že se pustíte do renovace vašeho interiéru? Investovat do prvků minimalismu se zrovna nevyplácí, přece jenom mluvíme o trendu, který byl v módě loňský rok. Stejně jako se mění trendy ve světě módy, mění se také hity ve světě interiérového designu, které se podepisují jak na stavu klik a zámků, ale také na barevnosti stěn nebo konkrétním nábytku. Pojďme se podívat na aktuální styly, které se letos dostanou do popředí výhradně.

více v článku...

Industry pro milovníky velkých měst

Pokud byste rádi do svého domova přinesli pořádnou porci městského života, rozhodně si zamilujete industry neboli industriální styl bydlení, který se zrodil během šedesátých let minulého století. Vychází ze světových metropolí a jeho úkolem bylo přesunout trochu toho průmyslu do měst.

A co ho konkrétně definuje? Především chladnější, temnější odstíny, materiálu typu betonu, kovu nebo keramiky, a také vysoké stromy, současně i otevřená dispozice.

Boho styl pro fanoušky romantiky

Jestliže však pomyslný chlad industriálního bydlení není tím, co s vámi rezonuje, možná je trefou do černého boho styl, který naopak milují fanoušci romantiky. Mluvíme o bydlení vyznačovaném nejrůznějšími vzory, barvičkami, také barevnými akcenty. Sází se hlavně na hnědou, béžovou a také další neutrální tóny, které však dohromady vytváří velmi radostnou, barevnou domácnost.

Pokud chcete vsadit na tento styl bydlení, odrážet se bude v poštovní schránce. V interiéru zase nebudou chybět polštářky nejrůznějších tvarů, také pokojové rostliny a samozřejmě i deky letmo přehozené přes pohovku.

Skandinávie letos zůstává

V našem seznamu nesmí bezesporu chybět skandinávské bydlení, které se rozhodlo přetrvat z loňského roku. Mezi základní a poznávací znamení patří především jednoduchost, čistota, také vzdušnost. Právě takto zařízený interiér má dát člověku pocit, že žije naprosto svobodně.

Dávejte přednost hlavně decentním vzorům a snažte se i po barevné stránce držet v útlumu. Tmavé odstíny jsou povoleny, ovšem extrémně výrazné tóny nikoliv.

Malaga – město zalité španělským sluncem

0
Město Malaga, vstupní brána do jižního Španělska a na pobřeží Costa del Sol, rodiště Pabla Picassa a...

Opravy a servis nástrojových hlav je třeba nepodcenit

0
Problematika opravy nástrojových hlav je skutečně velice důležitá, a je třeba ji opravdu ovládat. Oprava nástrojových hlav...

Pro zdravý spánek je důležitá matrace. Umíte ji správně vybrat?

0
Spánek dodává našemu tělu tolik potřebnou energii. Abychom si mohli dobít baterky naplno, potřebujeme spát na kvalitní...