Post date:

Author:

Category:

Sháníte luxusně a moderně vypadající podlahové krytiny do vašeho bytu či domu? Již více nemusíte, neboť jste je právě díky podlahám značky Wineo® DESIGNline objevili. Tyto vinylové podlahy, které jsou k dispozici v imitaci dřeva, kamene a dlažby, jsou připraveny vám pomoci se více přiblížit směrem k vašemu vysněnému bydlení. Díky nim totiž každý interiér značně prokoukne a stane se vizuálně líbivějším. Můžete si jimi zkrášlit obývací pokoj, ložnici, kuchyni nebo třeba dětský pokoj vaší ratolesti – tam všude je možné jejich využití. 

Na rozdíl od své přírodní předlohy ve formě dřevěných podlah jsou navíc vinylové podlahy mnohonásobně odolnější, vydrží tedy bez problémů i vyšší zátěž. Zásluhou toho si své místo našly i v komerčních prostorech. Vinylové podlahy Wineo® DESIGNline jsou tedy zdařilým mixem atraktivního designu a prvotřídní kvality. Jsou dodávány v různých formátech a s rozličnými povrchy. Konkrétně máte na výběr z těchto kolekcí:  

DESIGNline 400 

Nová trendy kolekce, jež čítá pestrou nabídku 28 zajímavých dekorů. Svého favorita si tedy mezi dekory najde opravdu každý. Nabízena jsou dvě provedení – podlahy pro pokládku celoplošným lepením a ty se zámkovým systémem. 

DESIGNline 400 XL 

Nabízí 12 dekorů ve velkoplošném formátu. Zásluhou těchto velkých prken imitujících dřevo dostane každá místnost jako mávnutím kouzelného proutku majestátní vzhled. Opět jsou k dispozici obě výše zmiňované provedení.  

DESIGNline 600 

14 různorodých dekorů dřeva a 4 dekory kamene, zátěžová třída 23/32/41 a tloušťka nášlapné vrstvy 0,4 mm – to jsou základní charakteristiky této kolekce, která je dodávána jak v plovoucím provedení, tak i jakožto celoplošně lepitelný vinyl. 

DESIGNline 600 XL 

10 atraktivních dekorů dřevěných XL prken a 4 velkoformátové dekory kamene. Díky tloušťce nášlapné vrstvy 0,4 mm se mohou tyto podlahy pyšnit zátěžovou třídou 23/32/41, jsou tedy vhodné do místností s vyšším provozem.  

DESIGNline 800 

Podlahy pro vytížené komerční prostory a exkluzivní výběr toho nejlepšího, co je ve světě vinylových podlah k mání, to je DESIGNline 800. Konkrétně nabídku tvoří 9 naprosto autentických a věrohodných dřevěných dekorů. 

DESIGNline 800 XL 

9 dekorů dřeva a 10 dekorů kamene, všechno ve velikosti formátu XL. Zátěžová třída 23/33/42 udává, že jsou tyto podlahy vhodné do těch nejzatěžovanějších prostor jak v bytových domech, tak i v komerčních objektech.  

Dále jsou k dispozici kolekce DESIGNline 800 tile L, XL, XXL a DESIGNline 800 craft. Prvně jmenovaná kolekce vám zásluhou různých vzájemně kombinovatelných formátů umožní vytvořit kupříkladu vinylovou podlahu, která bude vypadat jako šachovnice. Druhá pak sází zejména na retro styl.  

Vlastnosti aneb Proč jsou tyto vinylové podlahy tak populární? 

Již zde byla poznamenána vysoká odolnost vůči poškození a opotřebení (podlahy jsou chráněny kvalitní PU ochrannou vrstvou), a též elegantní design imitující dřevěné podlahy, dlažbu či kámen. Ale jaké jsou další charakteristické vlastnosti a výhody vinylových podlah Wineo Designline? 

V první řadě je třeba zmínit dokonalý komfort při chůzi. Toho je docíleno zásluhou měkkého povrchu – i obyčejné chození po něm vyvolává v člověku nesmírnou radost. Ruku v ruce s tím jde příjemná akustika, každá z podlah kolekce DESIGNline je tichá a při chůzi nevydává žádné nežádoucí a otravné zvuky. Vůbec nejlepší akustiky docílíte pokládkou formou celoplošného lepení. 

Dále jsou tyto vinylové podlahy odolné vůči vlhkosti a vodě, můžete je tedy bez sebemenších starostí položit třeba i do koupelny nebo kuchyně. Kladem je i velmi snadná hygienická udržovatelnost. V neposlední řadě nesmíme opomenout ani na skutečnost, že vinylovou podlahu je možné použít pro podlahové vytápění, jedná se v tomto o jednu z nejlepších voleb. 

Více na: www.vinylove-podlahy-supellex.cz

INSTAGRAM

Neuvěřitelné tipy randění: Můžete se dotýkat, ale nemluvit!

0
V současnosti se věru nerandil tak jak to známe z minulosti. Nesmělé setkání na lavičce...

LANXESS přináší nákladově výhodné řešení pro výrobu klapek palivových nádrží

0
Klapka palivové nádrže nového automobilu Škoda Scala je vyrobena z Pocan 5221XF od společnosti LANXESS zabývající...

Vědecky ověřeno: víme jak zjistíte, že vás miluje?

0
Seznámili jste se s mužem, který vám hned padl do oka? Víme, podle čeho poznáte,...

Problémy mohou potkat každého

Je nesčíslné množství způsobů, jak se dostat do finančních problémů. Určitě byste jich i vy sami dokázali uvést přinejmenším několik, a proto...

Jak se ideálně půjčuje?

Jenom málokdo se může pochlubit tím, že nikdy nepotřeboval víc peněz, než kolik jich měl. A i někomu takovému hrozí, že se...

Někdy to bez půjčky nejde

Jak jenom by si někteří z nás přáli vycházet se svými příjmy bez problémů! A jak jenom těžce tito nesou, pokud se jim...