Netápejte u výběru správné technologie pro vaši strojírenskou výrobu

Post date:

Author:

Category:

Na našem trhu je spousta technologií, s nimiž je doslova hračkou být úspěšní ve strojírenské výrobě. Pokud i vy patříte k firmám, které se pohybují právě v tomto odvětví, a hledáte spolehlivé technologie na zpracování plechů, s důvěrou se obraťte na společnost Canmet z Brna. Jedná se o firmu s více než třicetiletou tradicí, která svým zákazníkům dodává jen stroje, s nimiž budou maximálně spokojeni. Práce je baví, zajímají se o novinky, chtějí zákazníky, kteří je budou doporučovat a kteří se budou těšit i díky firmě Canmet ze svého úspěchu.

Rádi byste co nejlepší řezací laser?

Řezací laser je vskutku důmyslné zařízení. Může však mít mnoho odlišností, co se týče model od modelu. Je jen na vás, pro který se rozhodnete. Laserové řezání je tavná technologie dělení. Je při něm materiál lokálně roztaven a odstraněn proudem asistenčního plynu. Jedná se o flexibilní technologii s téměř neomezenými možnostmi při řezání tvarů s vysokou přesností a kvalitou řezu.

Řezací lasery mají laserový paprsek z FIBER pevnolátkového zdroje, a ten je na čočku přenesen s vysokou energetickou účinností optickým kabelem. Efektivně a bezpečně pracuje i s materiály, jako měď, mosaze nebo speciální ocel, které jsou vysoko flexibilní.

Kvalitní laserové řezací stroje EAGLE

K nejlepším patří laserové řezací stroje polské společnosti Eagle Sp. z o.o., která je na trhu od roku 2006. Za tuto relativně krátkou dobu si získala místo mezi těmi nejlepšími firmami v tomto odvětví. Přála si sestrojit nejrychlejší laserové řezací centrum na světě, což se jí také podařilo. I díky tomu získala a získává spoustu grantů z EU na další vývoj tohoto high-tech produktu.

Podívejte se např. na její laserový řezací stroj eSmart, což je ekonomické a produktivní laserové centrum s vynikajícím výkonem a malou zastavěnou plochou.

Více na Canmet.eu.

Zpřehledněte si práci a už nikdy nezapomeňte na důležité termíny

0
Nebombardujte zaměstnance stále novými a novými příkazy. Místo toho dbejte na rovnoměrné rozdělení projektů a kontrolujte kapacity...

Jak se ideálně půjčuje?

0
Jenom málokdo se může pochlubit tím, že nikdy nepotřeboval víc peněz, než kolik jich měl. A i...

Někdy to bez půjčky nejde

0
Jak jenom by si někteří z nás přáli vycházet se svými příjmy bez problémů! A jak jenom těžce...