Seznamte se s kvalitními rekuperačními jednotkami a jejich důmyslnými funkcemi

Post date:

Author:

Category:

Koupili jste si nemovitost na okraji města, a protože chcete žít v čisté a zdraví prospěšné domácnosti, uvažujete o koupi rekuperační jednotky? Možná také přemýšlíte, jak byste mohli ušetřit za vytápění. U rekuperace je známo, že větrá automaticky sama, a tak není potřeba otevírat okna a dveře, jak je tomu běžně. V obou případech vám bude rekuperace dělat radost. Obojí vám zajistí, ale i mnohé další. Pojďte se přesvědčit.

Rekuperace pro lepší zdraví

Rekuperace vzduchu vyčistí byt i dům od spousty nečistot, které při dýchání chtě nechtě vdechujeme. Věděli jste třeba, že v interiéru vdechujeme do plic až 8x více nečistot, než je tomu venku? To se děje bez ohledu na to, kde se naše nemovitost nachází, zda na vesnici, či ve městě. Filtry rekuperační jednotky zachytí až 99 % bakterií, pylu i jemného prachu. To je obrovský přínos pro alergiky, ale i pro malé děti nebo seniory.

Zdraví prospívá i to, že pravidelné větrání zajišťuje eliminaci případného radu, který rád do nemovitostí prosakuje z jejich podloží.

Rekuperace do bytu také pohlídá hromadění vlhkosti, takže na zdech nebudou vznikat plísně, a to ani v kuchyni nebo koupelně. Pohlídá i stálou teplotu. Ať už budete dělat cokoli, spát, hrát si s dětmi, vařit, vždy budete dýchat čistý a čerstvý vzduch o stabilní teplotě.

Podstatnou výhodou je i úspora za energie. Doma budete pohodlně odpočívat ve vyvětraném prostředí, aniž byste museli otevírat okna a dveře kvůli větrání. Automatické větrání rekuperací vám ušetří asi 60 – 70 % nákladů za vytápění.

Vzhled rekuperace vás potěší

Rekuperační jednotky jsou esteticky velmi hezké. Nemáte prostor umístit tu svou do šatny, technické místnosti nebo sklepa? Nevadí. Hodí se i do moderních domácností, třeba do kuchyně či předsíně.

Více informací najdete na rekuperace-aldes.cz.

Bez lásky je život prázdný: Jak milujete vy?

0
Prožíváte největší lásku v životě nebo máte vztah z rozumu? Láska má mnoho podob. Je třeba si...

Cloudová kontejnerizace – všechny vaše systémy na jedné platformě

0
Více než pětina všech firem už loni používala cloudovou kontejnerizaci. Přijetí tohoto standardu je prioritou 86 %...

Nevíte, jakým šperkem potěšit svou lásku? Vsaďte na bílé zlato

0
Nezáleží na tom, jestli se bavíme o období pravěku, starověku, středověku, či spíše dvacátém prvním století, lidé...