Vědecky ověřeno: víme jak zjistíte, že vás miluje?

Post date:

Author:

Category:

Seznámili jste se s mužem, který vám hned padl do oka? Víme, podle čeho poznáte, že je do vás úplně zblázněný …

Muži v tom mají jasno už po prvním setkání. Pokud u nich zabodujete jako budoucí možná partnerka, nechají vás mluvit o vašich snech, plánech a přidají ty své. Které jiné neklamné znaky prozradí, jak moc vás miluje, ačkoli vám to neříká několikrát do dne?

Problems for the couple incoming

Společné chutě

To, že láska prochází žaludkem, víte. Zamilovaný muž však rád přizpůsobí i své stravovací návyky nebo alespoň doplní sortiment v kuchyni. Pokud chladničku zásobuje ingrediencemi, které máte v kuchyni i vy, vyhráli jste. Nemluvíme teď o klobáse či uzené slanině, ale o hnědém cukru, bylinkách či nízkotučném jogurtu. Dělá to proto, abyste u něj cítili dobře.

Pozornost nadevše

Je k vám pozorný a kupuje vám maličkosti jen tak. Když do nákupního košíku přiloží i váš oblíbený sušenku, myslí na vás. Pozitivní je, pokud vás pozve do kina na váš oblíbený film nebo pokud nosí oblečení, které jste mu darovali a ještě má z toho i radost. Je to znak, že vám dovolil vstoupit do svého života.

Telefonování

Vždy si na vás najde čas. Zvedá vám telefon a včas odpovídá na e-maily. Když jste na společném rande, nemá před vámi problém vybavit telefon od matky, šéfa či kamaráda. Na dobré cestě jste, i když vás poprosí, jestli byste nemohli vzít hovor za něj, neboť on je právě ve sprše. Znamená to, že si vás vpustil do života.

Netají vás

Důvod na úsměv máte, když hledá možnosti, jak byste spolu mohli strávit co nejvíce času a nedělá mu problém mluvit o budoucnosti, dětech i o sňatku. S velkou pravděpodobností to myslí vážně, i když o vás každému vypráví. Představil vás přátelům, rodině či dokonce klevetivého sousedce? Je to znamení, že to s vámi myslí vážně a že pro něj nejste jen krátkodobou záležitostí.

Oči i uši

Pokud chcete poznat na muži, jaký vztah s vámi má, začněte si všímat, jak se k vám zpráva. Problém je, pokud některé věci jakoby nechcete vidět a záměrně jejich prohlížíte. Pozitivem je, když si pamatuje, o čem jste mluvili na posledním setkání nebo ještě dříve. Pak je do vás zamilovaný až po uši. Na dobré cestě jste, i když se vás zastane, protože jste se právě nepohodli s pokladní v potravinách nebo se rád a často na vás dívá, když si myslí, že ho nevidíte. Miluje vás a chce vás mít stále na dohled.

Dary, pozvání na luxusní večeři nebo drahá dovolená ještě nemusí znamenat, že vás miluje. U muže hodnota daru není přímo úměrná velikosti lásky. Muž se na to dívá jinak, hodnota daru je přímo úměrná tloušťce jeho peněženky.

Středobod pozornosti

Opravdu vás miluje, když vás chce vtáhnout do svého života. Nemusíte okamžitě dělat všechno spolu, ale činnosti, které dosud dělal sám, vám chce alespoň představit. Nevyhovují vám jeho koníčky? Nemusíte se do nich bezhlavě vrhat ani se bát, že odmítnutím vypití jeho oblíbeného piva nebo skoku z letadla ztratíte jeho náklonnost. Stačí, když půjdete na pivo s ním a vy si dáte jen teplý čaj. Důležité je, že před vámi odhalil svůj tajný mužský svět.

Intimní tajemství

Nečekejte, že vám prozradí, že sex s Adélou byl mnohem vášnivější než ten s vámi. No když vám například řekne o svém prvním milování či sexuálním trapasy, máte vyhráno. Některé věci se prozrazují jen skutečné lásce. Muž totiž bere svou sexualitu jako prezentaci mužnosti. To, že vám řekne o situacích, kdy selhal, nebo se netají tím, že ztratil panictví až po skončení vysoké školy, znamená to, že vám absolutně důvěřuje.

Zkouška ohněm

Váš partner může mít za sebou desítky vztahů, ale vy jste ta, kterou představí mámě. Pokud to tak je, vyhráli jste. Právě máma je člověk, který může stát mezi vámi a ním. Pokud se rozhodne vás představit a tím „přetrhnout“ své pouto dosud s nejbližší osobou, víte, že jste pro něj ta pravá. Jeho láska je tak silná, aby vás představil první dámě svého života.

Nejlepší kamarádka

Určitě to znáte: Vaše kamarádka o vás ví pomalu více než vy sama. Pokud jí ukážete přítele, spolehlivě zhodnotí, jak to s vámi myslí. Funguje to i naopak. Pokud vás muž vašich snů představí své nejlepší kamarádce, jste za vodou.

Kamarádky mají ženskou intuici a dokáží z pohledu i z chování vyčíst, zda jde o ložní známost, nebo o budoucího otce vašich dětí. Kamarádky vědí poznat rozdíl i po několika letech randění. Všimnou si i nejmenší odchylky v chování a přesně odhadnou, zda je do vás stejně zblázněný jako na začátku vztahu.

Ochraňuje vás

To, zda jste paní jeho srdce, zjistíte také podle podvědomého gesta, které si možná ani neuvědomuje. Chránil vás vlastním tělem, když při vás během silvestrovské noci vybuchl rachejtle? Stojí během rozhovoru s neznámými lidmi při vás jako voják a má sklon ochraňovat vás? V noci, když si myslí, že spíte, na vás přitáhne přikrývky tak jemně, aby vás neprobudil? To vše jsou znamení, které dokazují jeho skutečnou lásku.

Hltá vás pohledem

Pokud vás opravdu miluje, líbí se mu i vaše mateřské znaménko či Šošovička pod nosem. Nemůže se na vás vynadívat a nespustí vás z očí. Je mu jedno, jestli jste se právě zpotili během sportu, nebo máte na sobě špinavé tričko. Pomůže vám, když vám je nevolno, a když jste nemocná, přinese vám teplý čaj místo aby s kamarády díval hokejový zápas.

Rodinný hotel – vezměte rodinu na dovolenou do Krkonoš

0
Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a turistickým rájem v zimě i v létě. Užije si tady celá rodina...

Nástroje pro zpracování kovů od kvalitního dodavatele

0
Zabýváte se zpracováním kovů, což je nedílnou součástí moderní kovovýroby, průmyslu a stavitelství? Pak jistě víte, jak...

Jak dosáhnout vyšší pracovní pozice a lepšího pracovního ohodnocení?

0
Trh práce nabízí velmi zajímavé pracovní nabídky, na které máte kvalifikaci, nicméně žádná ze společností vám dosud...