Automaticky vytvořený koncept

Post date:

Author:

Category:

V České republice staví každoročně spousta jednotlivců i firem nové nemovitosti. Stejně tak je mnoho domů rekonstruováno, kdy je za novou měněna střešní krytina. Ať už stavíte dům zcela nový, nebo opravujete, vhodnou střešní krytinu za výhodné ceny pro každý z nich, nabízí STAV-INVEST. Jejich pobočky najdete na Praze 5, Praze 9 i Praze 10 a v Kladně.

Střešní krytina na míru vaší střeše

Ať už se chystáte na stavbu ploché střechy, nebo budete stavět střechu sedlovou, každá z nich má svá specifika. Zkušený tesař nebo stavební firma by měla brát v úvahu všechny důležité informace k vámi vybrané střešní krytině. Kupříkladu je důležité vědět, pro jaký sklon střechy je daný typ krytiny určen. Pokud totiž nedodržíte sklon, jak uvádí výrobce, v případě, že se za čas vyskytnou důvody k reklamaci, nebude vám záruka uznána. V takových případech pak většinou lidem nezbyde nic jiného, než střechu na své náklady znovu rekonstruovat.

Střešní krytina by tak měla být vybírána s ohledem na střechu. Jaká bude nosnost krovu? Může být krytina těžká, nebo spíš lehká? Budete si přát velkoformátovou nebo maloformátovou verzi? Také to, jak se krytina pokládá, tedy její snadnost pokládky, hraje často roli v konečné ceně.

STAV-INVEST nabízí střešní tašky za velmi nízké ceny, pokud si vyberte z kategorie „výprodej“. Najdete zde aktuálně slevy až 62 %. Důkazem toho je střešní krytina Nelskamp Sigma základní / TOP 2000S červená, betonová, nebo Nelskamp Sigma základní / TOP 2000S žulová, betonová. Se slevou 53 % můžete koupit střešní krytinu Tondach Traditon 11 (Falcovka) protisněhovou / měděná engoba.

Podívejte se i na komínové systémy a vše, co pro vybudování bezpečného a stabilního komínu potřebujete.

Na čem závisí kvalita podnikání?

0
Dnešní doba se vyznačuje zejména nekonečným spektrem možností, co se pracovní stránky života týče. Vydělávat peníze nemusíte pouze jako...

Jaké střihy kalhot budou módní na podzim 2022?

0
Ach ty kalhoty - bez nich se v každodenních stylizacích těžko obejdete - jsou skvělou alternativou k...

Přirozená krása na dosah

0
Krásné, přirozené a zdravě lesklé vlasy - to je sen každé ženy. Aby naše koruna krásy zazářila...