Hledáte hudební nástroj pro sebe nebo vaše dítko? Obraťte se na profesionály

Post date:

Author:

Category:

Drtivá většina z nás, kteří máme rádi hudbu a aktivně hrajeme na hudební nástroj, si alespoň tu a tam zajde do skvěle vybaveného obchodu s hudebními nástroji. Kocháme se v něm, nasáváme atmosféru, koupíme si nové noty nebo třeba kytarové struny atd. Když jde navíc o obchod, kde vám rádi, ochotně a na míru poradí, je celkový dojem dokonalý a rádi se zde vracíme. Právě takovým jsou České hudební nástroje.

Prodej hudebních nástrojů více než 30 let

Prodejna České hudební nástroje, kterou najdete v Praze na ul. Karoliny Světlé, je tady již více než 30 let. Je tedy nasnadě, že má řadu pravidelných a letitých návštěvníků, muzikantů, kteří se zde sjíždí jak z Čech, tak z Moravy a Slezska. Dnešní prodejna byla otevřena roku 2015, v centru Prahy se ale společnost pohybuje již od roku 2000 díky prodejně Pod Karlovým Mostem. 

Samozřejmostí je, že si zde můžete hudební nástroje vyzkoušet, a to jak dlouho potřebujete. Rádi vám poradí zkušení odborníci včetně manažera prodejny. Vybírat můžete nejen na prodejně, ale také telefonicky na tel. č. 800 909 999 nebo formou e-mailu na info@chn.cz. 

Návody k hudebním nástrojům a jejich údržbě

O každý nástroj je potřeba patřičně se starat. Jen tak slouží po mnoho let, aniž by potřeboval složitější opravu. To ale znamená, že je nutné se zajímat o to, jak přistupovat právě k vašemu konkrétnímu hudebnímu nástroji. 

Velmi nápomocný vám může být srozumitelně napsaný článek Návody a údržba hudebních nástrojů. Sdělí vám mnohé o smyčcových hudebních nástrojích, kytarách, zobcových flétnách, příčných flétnách, hobojích, klarinetech, žesťových nástrojích a saxofonech. Nechybí ani rady ke strunám, kalafuně, žíním, výrobkům z třtiny nebo podlepkám, paličkám a blánám na bicí.

Více informací najdete na chn.cz.

Jarní příroda posílá pomocníky pro pokožku

0
S doteky slunce se zazelenají louky či rozkvetou zahrady. V těchto dnech můžeme upřít zrak i k...

Casual styl v dámské módě. Jaké jsou jeho vlastnosti a kdy ho nosit?

0
Hledáte módní styl, který se hodí na každý den? Zvolte neformální styl! Casualové stylizace se hodí na...

Zubní kámen u psa může být příčinou celé řady zdravotních obtíží. Odstraní jej na Veterinární klinice Vethope

0
Pokud má váš pes zanedbaný chrup, hrozí mu zánětlivá onemocnění, chronické infekce nebo dokonce ztráta zubu. Jedná-li...