Víno v bag in box chutnalo všem

Post date:

Author:

Category:

Víno v bag in box na které narazil čistě náhodou můj manžel při brouzdání na stránkách svého oblíbeného vinařství se velmi osvědčilo na naší zahradní párty, kterou manžel uspořádal pro zhruba 20 našich přátel a která byla oslavou našeho třicetiletého manželství. Hosté byli naprosto u vytržení, když si mohli každý sám dolívat prázdné skleničky, a to přímo z velkolepého boxu vína. Manžel mimo jiné vsadil na osvědčenou klasiku a sice na víno Tendenzia White a na Tendenzia Rupel. Já osobně preferuji spíše víno bíle, a tak jsem si celý večer pochutnávala právě na něm. Objednáno bylo celkem pět tří litrových boxů a z toho nezůstal ani jeden jediný. 

Víno v bag in box si budeme objednávat pravidelně

Víno v bag in box si rozhodně budeme objednávat pravidelně. Bylo velmi chutné a zároveň bylo skutečně pohodlné jeho podávání. Toto kvalitní a cenově velmi dostupné víno si tak u nás získalo velkou oblibu. Díky modernímu způsobu distribuce, dlouhé trvanlivosti vína, a především také díky jeho velmi snadné manipulaci si ho budeme jistě objednávat pokaždé, když se u nás doma či na chatě bude konat podobně velká a úspěšná akce. Díky tomu, že jsou navíc všechna vína plněna výhradně u samotného výrobce, nejsou na místě obavy z jeho zkázy či jiných vad na kráse. Za mě tedy rozhodně skvělé řešení pro jakýkoliv catering. 

Víno nebude chybět ani na dceřině svatební hostině

Víno v bag in box rozhodně také nebude chybět na dceřině svatební hostině, která vypukne již za několik málo týdnů. Catering na její svatbě je pod naší záštitou, a tak si přejeme, aby bylo vše dokonalé. Číšník, který bude mít na starosti rozlévání vína z bag in box má veškeré instrukce a sám je z tohoto nápadu nadšený. Ušetří mu to moře času, když se nebude muset starat o lahve vína, a naopak bude rozlévat víno přímo z boxu. Mimo jiné dceři toto víno rovněž velmi zachutnalo, a tak si ho sama přála mít práv na své svatební hostině.

Potřebuji na elektroskútr řidičák?

0
Častým dotazem motoristů je to, zda je na elektroskútr potřebné řidičské oprávnění. Na které typy je potřebné...

Módní trendy ovlivňují i oblast doplňků

0
Módní trendy se mění častěji než aprílové počasí, v oblasti doplňků to není tak často, ale boty, kabelky...

Jak na pohovoru získat důvěru svého budoucího zaměstnavatele?

0
Důvěra je hlavní součástí všech vztahů. A ani vztah mezi uchazečem o pracovní místo a náborářem nebo...