HP EliteBook 840 G3

Post date:

Author:

Category:

Čtrnáctipalcový notebook z takzvané business modelové řady EliteBook toho přináší více než dost. Pojďme si o něm říct víc.

Obrázek č. 1 – HP EliteBook 840 G3

Samotný výrobce se verzí G3, tedy třetí generací, velice pyšní a považuje ji za největšího konkurenta nejlepších lehkých business notebooků. Okamžitě Vás uhrane svým moderním a reprezentativním zpracováním, které dnes není rozhodně o krok zpátky. Někomu může až nápadně připomínat produkty od značky Apple, zejména kvůli tomu, že si zakládá na precizním zpracování a celkové komplexnosti.

Bezpečnost na prvním místě

Firma HP šla s dobou a své uživatele nechtěla ochudit o možnosti zvýšení bezpečnosti díky prvkům jako Keningson Lock slot, integrované čtečce smart cards a čtečce otisku prstu pro přihlášení. Řada firem tak tyto bonusové vymoženosti ráda využije.

Co vše lze připojit?

Co se portů týče, ve výbavě nechybí moderní USB-C připojení, dále Display-port například pro připojení projektoru, 3,5mm jack pro sluchátka nebo lepší mikrofon (notebook má však v sobě jeden mikrofon již zabudovaný), dále USB port a hned vedle něj ethernetovou zdířku pro připojení k internetu pomocí kabelu. Těsně před zdířkou pro nabíječku se nachází slot pro SD kartu, který zajisté využijí například fotografové.

Obrázky č. 2,3 – Vstupně-výstupní porty z pravé a levé strany

Na druhé straně disponuje přípojkou VGA, na kterou připojíte například starší monitory, vedle VGA je k dispozici další USB port a vše zakončuje slot pro kartu, kterou lze využít k autorizaci uživatele například pro digitální podpis.

Klávesnice a touchpady

Klávesnice je, alespoň pro mě, jeden z hlavních důvodů, proč bych si tento notebook pořídil. Nabízí i extra tlačítka pro připojení k internetu a ztlumení hlasitosti. V kombinaci s vesmírně šedou barvou tvoří skvěle padnoucí design.

Obrázek č. 4 – Pohled na klávesnici, touchpad a reproduktory

K ovládání myši můžete využít jak standardní touchpad, který je příjemně jemný a responsivní, tak extra touchpad s tlačítky ve spodní části typicky pro business modelovou třídu notebooků a snadné ovládání při schůzkách či v kavárně.

Audiovizuální možnosti

Na své si přijdou i milovníci multimédií, kterým poslech umocní zvukové technologie a reproduktory z dílen Bang & Olufsen přinášející zvuk nevšední kvality. Oživte svou zábavu o podmanivý a velice přesný zvuk od mistrů audia. Bang & Olufsen jsou reproduktory umístěné na skvělém místě, poskytující dostatečně hlasitý a jasný zvuk. K dispozici Vám je také skvělá zvuková vychytávka od firmy HP. Software HP Noise Reduction potlačuje okolní hluk, včetně zvuků při psaní na klávesnici.

Notebook nabízí i zabudovanou HD webkameru, která při business konferenci jistě splní svůj účel. Komunikujte tak s přáteli, kolegy, klienty a obchodními partnery za pomoci pokročilých technologií. Webová kamera a citlivý mikrofon, v kombinaci se skvělým zvukem, stereofonními reproduktory a softwarem HP Noise Reduction pro potlačení šumu, jsou zárukou dokonale čisté komunikace.

Závěrem…

Osmsetčtyřicítka řady Elitebook je skvělým kompromisem v poměru cena/výkon. Díky tenké konstrukci a nízké hmotnosti se snadno přenáší, zároveň poskytne dostatečný výkon pro vaši práci i pokročilé možnosti správy a zabezpečení. S moderním designem a snadností používání dokáže být skvělým pomocníkem na práci ať už z pohodlí domova či při schůzce v kavárně. Pokud chcete navíc ušetřit nemalou částku, rozhodně se podívejte i v sekci repasovaných PC či notebooků, HP Elitebook 840 G3 tam naleznete také.

Budujte svůj brand díky recenzím

0
Rozhodli jste se vstoupit do podnikatelské řeky? Pak je vaším cílem budovat brand. Jenže co to vlastně...

Matrace 140×200 cm přinesou vašim dětem tvrdé a zdravé spaní

0
Pro zdravý dětský vývoj je třeba myslet na více parametrů. Správné a vyvážené stravování, dostatek pohybu, pitný...

Jaký je průměrné stáří aut v ČR?

0
Jaký je průměrné stáří aut v ČR? Trh s ojetými vozy je v České republice až čtyřikrát...