Mladý Američan randí pouze s důchodkyněmi: Ta nejstarší má 91 let!

Post date:

Author:

Category:

31-letý Američan Kyle Jones je svobodný mládenec, kterému učarovaly ženy vyššího věku. Láska prostě nezná žádné hranice a věkový rozdíl nemusí být žádnou překážkou.

To dokazují i ​​vztahy, které má Kyle s několika ženami v důchodovém věku. Dokonce jedna z jeho známostí, jménem Marjorie McCool, má úctyhodných 91 let!

Aktivní sexuální život

I když si to možná mnozí nevědí celkem reálně představit, Kyle se netají tím, že s 91-letou Marjorie vedou aktivní sexuální život. Kyle pro Barcroft.TV říká: „Každého mozek je nastavený jinak – některým chlapům se líbí blondýnky, jiným brunetky, některým zase jiní chlapi. Mně se líbí starší ženy. „Kyle, který pracuje v call centru, měl první vztah se značně starší 50-letou ženou, již jako 18-letý.

Své známosti si vyhledává přes seznamovací internetové stránky. Hledá hlavně ve věkové skupině mezi 60-80-ročními ženami. Jak sám říká, když osloví nějakou starší dámu, její první reakce bývá ve smyslu „Jsi trošku moc mladý.“ No díky jeho vytrvalosti dokáže ženu přesvědčit, že to může být zábava. I když je Kyle oficiálně single, setkává se a randí s asi pěti ženami současně. Dokonce je vodí i domů a představuje své matce.

Žárlila jsem na ostatní ženy

V roce 2009 se seznámil v knihkupectví s Marjorie (která je již prababičkou) a vyžádal si od ní telefonní číslo. Marge, která byla 37 let single poté, co se rozešla s otcem jejích šesti dětí, přijala pozvání na rande. Marge o tomto vztahu prozradila: „Zpočátku jsem žárlila na ostatní ženy, s nimiž se setkává. Ale vždy se vrátí zpět ke mně a říká mi, že jsem nejlepší.

Tělesná stránka našeho vztahu je úžasná. Já překvapuji samu sebe, on překvapuje mě. Není nic lepšího. Nosím sexy prádlo do postele. Avšak podprsenku si nechávám na sobě, hodně mi tam toho už totiž nezůstalo. Moje rodina sestává zejména z mužů a jejich to nezajímá – co dělám, je moje věc. Jejich věk je 71, 63, 61, 52 a 50. Když nás lidé vidí spolu, zřejmě si myslí, že Kyle je můj syn nebo dokonce vnuk. Mám vnuků, kteří jsou starší. „

Mnohé z žen, s nimiž Kyle randí, nemohou uvěřit tomu, že tak mladému muži mohou připadat atraktivní. On je však v tomto neoblomný a tvrdí, že se mu líbí vrásky a také přirozeně povislá prsa. Není fanouškům plastických operací a umělých prsů. A co se týče barvy vlasů, nerad používá slovo „šedivé“, ale říká, že se mu líbí platinová barva a upřednostňuje přirozenou barvu vlasů.

Je však jasné, a také samotnému Kyleovi, že jeho vztahy nemají velmi optimistickou budoucnost. Říká: „Možná bych si rád našel tu pravou a usadil se. No vím, že by zemřela dříve než já. „
Samozřejmě, taková záliba v starších dámách se setkala s kritikou. Mnoho lidí si myslí, že Kyle to dělá jen pro peníze a že mu jde o dědictví. Nebo si lidé často myslí, že mu jeho starší partnerky kupují drahé dárky a vydržovat si ho. Ale on tvrdí: „Není to vůbec pravda. Dělám to, protože se mi to líbí a jim se to líbí také. Randil jsem se ženami různého finančního spektra, ale nikdy to není o tom, co vlastní. „

Záliba ve starších ženách

Kyleova mama Ceceila Jones Clark (50) si nejprve myslela, že záliba jejího syna v starších ženách je jen nějakou fází v životě. Když však Kyle představoval své matce další a další starší dámy, pochopila, že nejde jen o fázi a její syn má jednoduše zálibu v důchodkyně.

Rodinný hotel – vezměte rodinu na dovolenou do Krkonoš

0
Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky a turistickým rájem v zimě i v létě. Užije si tady celá rodina...

Bezpečnost dat při práci z domova

0
Práce z domova, která v počátcích pandemie covid-19 znamenala provizorní řešení, se začíná stávat normou. Podle studie Standford University...

Jak zkrotit žárlivého partnera?

1
Nikdo není dokonalý - musíme si opakovat v každém jednom vztahu. Co však, pokud je partnerovou chybičkou...