Naučte své děti šít. Co si můžete ihned vyrobit?

Post date:

Author:

Category:

Víte o tom, že existují dětské šicí stroje, které jsou bezpečné pro používání i u dětí nižšího školního věku? Naučte své děti šít i v případě, že to zatím sami příliš neumíte. Víte, co vše si ihned můžete vytvořit?

Začněte jehelníčky

Nejdříve se vaše dítě bude potřebovat naučit tvořit rovný steh. Ten zvládnete ihned, a můžete se rovnou pustit do výroby jehelníčků. Ty jsou přeci potřeba v každé domácnosti, takže budete mít zásobu dárků pro všechny vaše blízké. Nakupte si dekorační látky a výplň v podobě dutého vlákna, a dejte se do práce!

Dekorační polštáře

Kdo by si nepřál mít překrásnou domácnost, která bude vyladěná? Dekorační polštáře vám zajistí barevné doladění vašeho obývacího pokoje i ložnice. S dětmi pak můžete vytvářet zajímavé nápady a aplikace. Polštáře můžete sladit například se závěsy, které doplňují vaše záclony v obývacím pokoji. Pro polštáře opět budete potřebovat jen dekorační látky a výplň.

Vlastní kousky oblečení

Už jste vychytali stehy, šití vám jde perfektně. Můžete se nyní pustit do prvních kousků, které vám udělají ještě větší radost. Co byste řekli vlastnímu oblečení, které si vytvoříte? Ušít si můžete i kostýmy na maškarní plesy a narozeninové oslavy.

Vlastní hamaca

Je libo kousek nebe, který si vlastnoručně vytvoříte? Ušijte si vlastní hamacu. Tu si můžete zavěsit k pohodlnému odpočinku nejen u vás doma, ale také na zahradě. Dbejte na to, aby byla látka prošitá několikrát. Pro tyto účely se nejvíce hodí overlock. Pokud ale tuto možnost váš šicí stroj nenabízí, nevadí to. Látku několikrát prošijte a radujte se z výsledku!

Týpí

Kdo by si nepřál mít v pokoji své vlastní místo, kde si může číst a hrát a nikdo jej při tom nevidí? Ušijte si s dětmi svůj vlastní indiánský stan. V jakém bude stylu?

Dopřejte si nové zážitky a šijte s dětmi malé radosti každý den.

Nevíte, jakým šperkem potěšit svou lásku? Vsaďte na bílé zlato

0
Nezáleží na tom, jestli se bavíme o období pravěku, starověku, středověku, či spíše dvacátém prvním století, lidé...

SAPELI UNLIMITED: nové místo pro příznivce interiérového designu

0
Jednička na trhu ve výrobě a prodeji interiérových dveří, společnost SAPELI, otevřela v rámci svého nového konceptu SAPELI...

Vliv kamenů na zdraví

0
Ať už se rozhodnete nosit ho jako náramek, přívěsek, nebo ho mít u sebe jen tak, pokud...