Post date:

Author:

Category:

Jak jenom by si někteří z nás přáli vycházet se svými příjmy bez problémů! A jak jenom těžce tito nesou, pokud se jim to nedaří! A to třeba, ani když se tito sebevíc snaží chovat se rozumně a neutrácet za zbytečnosti.

A pokud tito lidé nejsou schopni pokrývat ani své běžné výdaje, nebo pokud je překvapí nějaký větší výdaj nečekaný a zároveň nezbytný, nemají nejednou na výběr a musí si peníze aspoň půjčit. Aby přečkali složitou dobu.

A na jakou půjčku sázejí ti, kdo jsou v takové situaci, jež byla popsána výše? Pokud tito mají dostatečný přehled, bývají jejich volbou vesměs nebankovní hypotéky. Na čemž není vůbec nic divného, protože právě toto jsou půjčky jako dělané pro ty, kdo to nemají v životě snadné a nejsou tak rozhodně ideálními žadateli.

U takové nebankovní hypotéky je totiž povinností jenom velice málo. Musí se tu dát do zástavy nemovitost a člověk musí mít příjmy, z nichž je možné adekvátně splácet.

To je vše. Nic víc tady nezbytně zapotřebí není. A díky zmíněné záruce v podobě zastavené nemovitosti se tu nemusí strachovat ani ti, kdo mají příjmy vcelku nízké, kdo mají i jiné nesplacené finanční závazky, záznamy v registrech dlužníků, exekuce a podobně.

Člověk tu vyplní formulář na webu nebankovní společnosti, pošle e-mailem několik snímků zmiňované nemovitosti k ocenění a má reálnou naději na získání až sedmdesáti procent odhadní ceny této nemovitosti. Takovou půjčku mu tu schválí velice rychle a po podpisu smlouvy mu stejně rychle i převedou peníze na účet. S možností použít tyto na cokoliv, s možností vracet je následně po dobu jednoho roku stejně jako třeba i třiceti let. Úroky jsou tu příznivé, byrokracie kolem toho minimum, nikde žádné skryté háčky ve smlouvě, chybí tu dokonce i jakékoliv poplatky, jež by musel žadatel hradit předem.

Určitě se shodneme na tom, že jde o ideální řešení, a to nejen pro ty, jimž jinde nepůjčí. A třeba to přijde vhod i vám.

INSTAGRAM

Zápis do školky – volbu mateřské školky rozhodně nepodceňujte

0
Většina vás čtenářů má asi volbu mateřské školky dávno za sebou, ovšem jistě existují i...

Život je změna: Řekněte starému životu rázně ne

0
Hledáte změnu? Chcete být lepší, vyrovnanější člověk? Zbavit se zlozvyku? Přinášíme vám příběhy čtyř žen,...

Bez lásky je život prázdný: Jak milujete vy?

0
Prožíváte největší lásku v životě nebo máte vztah z rozumu? Láska má mnoho podob. Je...

Módní trendy ovlivňují i oblast doplňků

Módní trendy se mění častěji než aprílové počasí, v oblasti doplňků to není tak často, ale boty, kabelky...

Lidé na seznamce a co vše tam hledají kromě seznámení

Lidí je na online seznamkách stále víc a víc, ale myslíte si, že všichni hledají pouze novou známost? Ne, to opravdu ne....

Jaké peněženky jsou letos v módě?

Móda v oblasti oblečení se mění častěji než aprílové počasí, peněženky jsou specifickým módním doplňkem a móda se...