Opravy oken všeho druhu pro vás v Praze a okolí zajistí Správa oken s.r.o.

Post date:

Author:

Category:

Pokud máte dům nebo byt, možná se vám také stalo, že jste při běžném užívání oken zaznamenali nějakou jejich vadu, poruchu. Někdy se jedná o naprosto jednoduché poruchy, které však velmi ovlivňují náš komfort v interiéru, jako je např. vznik průvanu. Ať už potřebujete opravy oken v malém či velkém rozsahu, pomůže vám Správa oken s.r.o.

Opravy oken i montáž nových žaluzií

Pražská společnost a její zkušení pracovníci vám zajistí profesionální opravu oken a dveří, vymění staré a nefunkční těsnění za nové a kvalitní těsnění do drážky. Jejich služeb využívají klienti po celé Praze i středních Čechách. Postarají se o vaše okna, opraví poškozené části obvodových kování dle typu výrobce, zajistí rámové díly, vymezí skla v křídlech u oken a dveří nebo vymění žaluzie. Navíc pokud si společnost objednáte, zaplatíte jen polovinu z částky za výjezd technika. Druhou polovinu bude hradit firma sama.

I v případě, že potřebujete nové žaluzie do oken, jste tady správně. Zvolit si můžete z mnoha barev lamel i profilů celostínící i standardní varianty. Žaluzie vám vyrobí na míru dle přání a potřeb a do 14 dnů je expedují až k vám domů. Cena se počítá dle metráže.

K žaluziím zde koupíte i různé příslušenství. Pokud máte malé děti, neměla by vám chybět např. spojka řetízku žaluzie. Dojde-li k jistému tlaku na řetízek, ten se díky spojce rozpojí.

Společnost nabízí i venkovní stínění v různých formách. To může být nápomocné nejen proti slunci, ale i snížení nákladů na topení nebo proti vniku do interiéru. Pokud si nejste jisti, které zvolit, rádi vám poradí. Více na spravaoken.cz.

Kvalitní kolo nemusí stát balík. Jak najít dobrý poměr ceny a výkonu?

0
Nejspíše všichni vnímáte, jak ohromně oblíbenou činností, sportem i životním stylem je cyklistika. Ta přichází v pestré...

Matrace 140×200 cm přinesou vašim dětem tvrdé a zdravé spaní

0
Pro zdravý dětský vývoj je třeba myslet na více parametrů. Správné a vyvážené stravování, dostatek pohybu, pitný...

Jak rychle prodat nemovitost

0
Když se ocitneme v situaci, kdy si přejeme prodat nějakou nemovitost, nejdůležitější je faktor času. Právě rychlost,...