Pro hráče je oblíbené členství Xbox Game Pass Ultimate

Post date:

Author:

Category:

Jak trávíte volný čas? Snažíte se sportovat, nebo se raději přemístíte do světa plného nástrah, akce a nekončícího dobrodružství? Mezi námi se najde velká spousta těch, kteří preferují právě hry, které je na malý okamžik dostanou do zcela jiného světa, kde problémy jsou naprosto jiného charakteru než v reálném životě. Že patříte mezi ně? A už jste slyšeli o Xbox Game Pass? U hráčů je toto prémiové členství opravdu oblíbené, protože nabízí nejen únik z někdy tíživé reality.

více v článku...

Prémiové členství s řadou výhod

Kupovat si neustále jeden herní titul za druhým, zbytečně utrácet hromady peněz a nemožnost hrát na mobilním telefonu nebo online – to jsou běžné problémy vášnivých hráčů, které však může řešit jedno jediné, a sice prémiové členství Xbox Game pass Ultimate. Mluvíme o možnosti, jak si hraní her užít naplno, a jak navíc dostávat i některé herní tituly naprosto zdarma, čímž si skvělým způsobem rozšířit svou stávající herní knihovnu o takové hry, nad nimiž jsme možná nikdy ani neuvažovali.

Xbox Game Pass Ultimate je ve skutečnosti zajímavá služba určená pro majitele konzolí Xbox One a konzolí řady X/S. Po zakoupení členství se vám rázem otvírá nekonečný svět her – najednou máte na dosah hry nejen na Xboxu, ale také PC a lze si je streamovat i do mobilních zařízení, ať už jsou operačního systému Android nebo iOS.

Co získáte zakoupením prémiového členství?

Stejně jako ve většině případů, i v tomto je členství rozděleno na několik druhů, z nichž každé stojí jinak a přináší trochu jiné výhody. To základní prémiové členství Xbox Game Pass hráč přináší neomezený přístup k více než dvěma stům hrám na konzolích Xbox. PC Game Pass nabízí zase neomezený přístup k více než dvěma stům hrách na PC (nabídka herních titulů se krapet liší, ne všechny byly vyvíjeny jak pro herní konzole, tak pro zastánce počítačových verzí).

O něco dražší, ale zase o chlup nabitější prémiové členství je Xbox Game Pass Ultimate, se kterým se získá nejen neomezený přístup ke stovkám herních titulů, ale i předplatné služby xCloud, jež s sebou nese řadu dalších funkcí. Poslední dva roky je součástí členství i předplatné EA Play, což přináší další herní možnosti.

Když nabídka her nikdy nedojde

Prémiové členství od Xboxu je mezi hráči více než oblíbené, a to především z důvodu nabídky her, která prakticky nikdy nedojde. Získá se přístup k herním titulům nejrůznějších žánrů. Na své si přijdou milovníci akce i méně akčních her, těžit za nízkou cenu mohou i ti, kteří jsou zastánci spíše strategických her či simulací.

Jediným problémem, který hráči často mají při využívání tohoto prémiového členství je, že si nikdy nevědí, jakou hru vybrat. Holt, nabídka je tak široká a náš čas tak omezený!

Podporuje se několik platforem

Ještě předtím, než si koupíte prémiové členství, je dobré ujistit se, že je vaše herní konzole podporována. Členství totiž nefunguje na všech konzolích, její doménou jsou následující modely:

  • Xbox One
  • Xbox One S
  • Xbox One X
  • Xbox Series S
  • Xbox Series X

Stejná zařízení souzní i s benefitem v podobě xCloud, který získají členové Xbox Game Pass Ultimate.

Kde koupit prémiové členství?

Že vás možnost neomezené knihovny her a další benefity prémiového členství zaujaly natolik, že si je chcete ihned zakoupit? Udělejte to na webu herni-kupony.cz, případně rovnou prostřednictvím svých herních konzolí. Nákup probíhá také v obchodě Microsoft Store, případně přímo v aplikacích v mobilních telefonech či tabletech – aplikace nese název Xbox Game Pass.

Společnost Xbox velmi často přichází i s výhodnými nabídkami, které je dobré sledovat. V takových případech je možné získat prémiové členství za ještě výhodnější ceny.

Jaké jsou druhy jeřábů a jak je využít?

0
Co je to jeřáb ví pravděpodobně každé malé dítě. S údivem hledí na ty monstrózní stavební stroje...

Víte, jaké zdravotní benefity přináší kvalitní relax?

0
Dnešní doba je čím dál tím uspěchanější. Každou chvilku se za něčím ženeme, neustále nám vyzvání telefon...

Internetové nákupy vládnou dnešní době

0
Online nákupy mají celou řadu výhod. Pokud máte rádi nákupy, tak je ten nejvyšší čas, abyste skutečně...