Svatby celebrit pod stanem: Kdo ze slavných volil tuto variantu?

Post date:

Author:

Category:

Slavné celebrity by si bezpochyby mohly dovolit svatby v těch nejexotičtějších lokacích a doslova v obležení luxusem. Kdo se místo toho bral v soukromí na vlastní zahradě?

Svatba pod stanem může být romantická

Brát se pod nůžkovým párty stanem na vlastní zahradě pro řadu párů není vyloženě první volba při organizaci jejich veselky. Touží po něčem romantičtějším, velkolepějším, zkrátka výjimečnějším. Váš domov ale nakonec může být tím nejkrásnějším místem. Zřejmě ho ostatně už nějakou dobu jako naprostá většina soudobých dvojic i společně sdílíte.

Svatba na zahradě nabídne krásnou intimní atmosféru. A její kulisy tak nakonec mohou být mnohem půvabnější než zámek, kde jste v průběhu sezóny jen jedněmi budoucími novomanželi v opravdu dlouhé řadě. A stejně svůj den D uchopily i některé celebrity. Koho jste mohli vidět na zahradě pod párty stanem?

Cameron Diaz

Blond herečka rozhodně nestála o přílišný mediální humbuk kolem své veselky. V roce 2015 se jejím manželem stal kytarista kapely Good Charlotte Benji Madden. Brali se tajně, a to na zahradě společného domova v Beverly Hills. Tam vyrostl bílý párty stan a sešla se hvězdná společnost v podobě hereček Drew Barrymore, Reese Witherspoon a Gwyneth Paltrow. A zdá se, že tajnosti se vyplatily, pár spolu žije dodnes.

Hilary Duff

Další slavná blondýnka pojala veselku podobně jako její kolegyně. Intimní obřad se v roce 2019 odehrál na dvorku za jejich domem v Kalifornii. Svatební hostina proběhla také pod párty stanem, a to dozdobeném mnoha květinami. Hilary Duff to později pro Vogue komentovala, že nechtěli, aby jejich svatba byla až příliš „svatební“, ale spíš decentní. Neokázalá veselka se osvědčila, stále jsou spolu.

Matthew McConaughey

Hollywoodský fešák si svou manželku bral v roce 2012. A to opět doma, konkrétně na zahradě svého sídla v Austinu. Hosté mohli trávit čas v luxusních párty stanech, které byly vybaveny vybaveny postelemi, útulnými bílými kožešinovými koberci a venkovním posezením před vchodem. Na pozemku jich „vyrostlo“ hned 47. A na závěr ještě dodejme jako perličku: Ano, také této dvojici to vyšlo.

Svěřte se profesionálům

Nadchla podobná idea i vás? Pokud hledáte párty stan v Ostravě, o vaši svatbu se postará značka TENTino. Kromě párty stanu je schopna firma dodat do Ostravy a okolí i veškeré příslušenství.

Kdo chce zažít romantiku, vyzkouší let balonem

0
Někteří tvrdí, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. To ale neměli možnost vyzkoušet si pohled z výšky. Neokusili...

Neváhejte s výměnou autoskla, radí technici

0
Ušetřené peníze díky včasné opravě autoskla Váháte s opravou autoskla po poškození či po pokusu o vloupání? Technici...

Kdy vyměnit celá okna a kdy stačí vyměnit skla?

0
Kompletní výměna oken je časově i finančně náročná. Šetřit na materiálech se v tomto případě nevyplatí, jelikož...