Bydlení snů v srdci Prahy 5: Vilapark na pražské Klamovce

Post date:

Author:

Category:

Patříte mezi ty, kteří poptávají nové bydlení? Mezi ty, co touží po novém bytu, ale mají strach, aby nešlápli vedle? Chcete investovat do vlastního, ale nemáte přehled o situaci na trhu s nemovitostmi? Pak jste zde na správném místě. Představujeme vám projekt rezidence Vilapark Klamovka. Rezidence patří mezi TOP stavební projekty určené pro bydlení, které jsou v Česku k dispozici.

Pořízení nového bytu na Praze 5 není nikterak složité, Rezervaci je možné provést přes realitního makléře nebo on-line. Vilapark Klamovka nabízí bydlení uprostřed zeleně, rezidence je umístěna v nádherném parku a její filozofie je založena na soukromí a bezpečí. Vilapark Klamovka je rozdělen na dvě různé části. Každá trochu jiná, obě však stejně atraktivní. První čtyři domy s atypickými balkony jsou umístěny v severní části pozemku s výhledem do parku. Druhé čtyři domy pavilonového typu jsou umístěny v jižní části pozemku s výhledem do zahrady.

Sleva 200 tisíc do konce března

K dispozici jsou byty o velikosti 1+kk až 5+kk, typu penthouse. Ke každému bytu náleží balkon, lodžie, terasa nebo předzahrádka. Byty jsou velikostně velkoryse řešeny. Jednopokojový byt má užitnou plochu od 33 do 39 metrů čtverečních. Pořídit ho lze za 6,7 milionu korun. Do konce měsíce března nabízí developer akční slevu při podepsání předkupní smlouvy, a to ve výši 200 tisíc korun na bytovou jednotku.

Zvýhodněná hypotéka

Z hlediska financování lze využít zvýhodněnou hypotéku od společnosti Hyposervis Consulting, která půjčí až 80% všech potřebných prostředků. Byty jsou v těchto týdnech již k nastěhování. Je možné tedy obhlídnout nejen samotnou lokalitu, ale i objekty v reálu. Z Klamovky je to do centra a ke všemu důležitému jen pár minut. Pěšky dojdete na poštu, do restaurace, na nákup, s dětmi do školy a do školky i na zastávku MHD. Logistické napojení na smíchovský Anděl je jen pomyslnou třešničkou na dortu, kvůli níž stojí za to zvolit Klamovku za svůj nový domov.

Žena porodila své vlastní vnouče: Matka vynosila dítě pro svou dceru!

0
Láska dokáže dělat zázraky a přinášet obrovské oběti. To lze vidět i na případě ženy, která vynosila...

Cesta tabáku do Evropy

0
Tato oblíbená a velmi specifická rostlina, známá pro obsah nikotinu ve svých listech, má velmi dlouhou historii...

Jak zkrotit žárlivého partnera?

1
Nikdo není dokonalý - musíme si opakovat v každém jednom vztahu. Co však, pokud je partnerovou chybičkou...