Víte, která česká firma vyrábí kvalitní lana, provazy, rohože i rohožky?

Post date:

Author:

Category:

Existuje spousta firem, které vyrábí výrobky, jež nám přijdou ne až tak běžné, ovšem když se zamyslíme, používáme je denně a jejich absence by nám znepříjemnila život. K takovým výrobkům patří i lana a provazy, rohožky, rohože a další, které na náš trh přináší již více než 30 let společnost Delana výrobní družstvo Deštná. Své zboží dodává nejen na náš trh, ale i na Slovensko, do Německa nebo Rakouska.

Vyberte si lana a provazy dle svých potřeb

Mezi nabízené zboží patří prádlové šňůry, švihadla, zemědělské provazy, teletníky, motouzy, rohože a sportovní lana, nechybí ani sportovní sítě, síťové tašky nebo houpací sítě. Na vše uvedené je ročně spotřebováno asi 15 t bavlny, 26 t juty, 2 t sisálu, 12 t chemlonu a 2 t polypropylenu. Vyrobeno je asi 45 000 prádlových šňůr, 4 000 rohoží, 3 000 lan na šplh a přetah, 20 000 švihadel.

Kupříkladu lano na šplh, které patří mezi základní vybavení v tělocvičnách škol i na veřejných sportovištích, musí být vždy kvalitní, aby nehrozilo jeho protržení a zranění sportovců. Delana vyrábí lana z přírodní juty, která jsou ideální pro posilování přetahováním či pro šplh. Tato lana se dají využít i pro rozšíření sportoviště o prolézací balanční dráhu, na níž se zdokonaluje rovnováha, a posilují komplexní svalové skupiny.

Odolné a funkční rohože a rohožky

Potěšeni budete, i když si zde koupíte rohože a rohožky. Zvolit můžete rohož tkanou nebo rohož mřížkovou. Rohož tkaná je nabízena v rozměrech 35 x 60 cm, rohož mřížková až do velikosti 60 x 120 cm.

Rohožky před dveře jsou savé, drží svůj tvar, jsou navrženy tak, aby dokonale očistily obuv od všech kamínků, nečistot, prachu, a také jsou savé. I když jsou nenápadné, jsou velmi kvalitní a funkční, svým vzhledem se hodí k jakékoli nemovitosti.

Více informací najdete na delana.cz.

Jak se ideálně půjčuje?

0
Jenom málokdo se může pochlubit tím, že nikdy nepotřeboval víc peněz, než kolik jich měl. A i...

Zombie, kam se podíváte! Odkud pochází a kdo je probudil?

0
Sedíte v obývacím pokoji a sledujete oblíbený seriál. Najednou se ozvou rány, někdo se dobývá k vám domů. Jdete...

Vybíráme skladný běžecký pás do bytu

0
Běžecký pás představuje skvělého pomocníka pro udržení kondice. Podle čeho vybrat ten nejlepší model do bytu? Podle čeho...