Zábava v zimě? Venkovní událost je sázkou na jistotu!

Post date:

Author:

Category:

S posledními teplými slunečními paprsky končí sezóna venkovních večírků, gril se odklízí na několik měsíců do garáže a podobně další nezbytné propriety, které v létě týden, co týden slouží pro pořádání parádních akcí. Málokdo má odvahu uspořádat oslavu narozenin nebo rozlučku se svobodou v chladných dnech venku. Obavy ale nejsou na místě, jakákoli společenská událost se může pod širým nebem konat kdykoli, stačí se jen dobře nachystat. Na co je důležité nezapomenout?

Zázemí pro hosty

Zábavný program nebo dostatek alkoholu? Ani jedno, u venkovní akce v zimě se hlavně nesmí zapomenout na kvalitní zázemí. V rámci pronájmu párty stanů se hodí zajistit kvalitní přístřeší v podobě nůžkového nebo trubkového stanu. Zatímco nůžkové stany se mohou spojovat a slouží pro menší společenské události včetně venkovních marketingových akcí, velké trubkové stany se mohou používat pro velké rodinné oslav narozenin, výročí nebo přímo pro svatební veselí, protože vnitřní prostor pojme až tři sta sedících hostů.

Restaurace i sál pro taneční zábavu

Při všech akcích může stan posloužit jako zázemí, protože od podzimu do jara hrozí nepříznivé počasí, ale déšť se nemusí vyhnout ani oslavě v průběhu letních měsíců. Kromě zázemí se nabízí prostor využít jako útulnou restauraci se servírovaným menu nebo se švédskými stoly. Hodí se rovněž jako taneční parket a místo pro živou kapelu, která rozhodně na velkých oslavách nesmí chybět. Co dalšího je nezbytné zajistit?

Toalety i osvětlení

Odesláním pozvánek organizace akce rozhodně nekončí. Kromě výběru místa, kde se bude akce konat, nebo menu, které se bude servírovat, se musí zabezpečit prostor například správným osvětlením, aby v noci nikdo nepřišel při odchodu domů k úrazu. Rovněž se musí myslet na nezbytné toalety či na zajištění odpadkových košů. S veškerým servisem samozřejmě pomůže i půjčovna stanů, kde poradí i další vychytávky, díky kterým se stane pořádaná akce nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné.

Margaret Higginsová Sangerová

0
Margaret Sanger Huggins byla průkopnicí v oblasti spektroskopie. Na základě spektrální klasifikace sestavila atlas hvězd. Margaret ztratila matku Margaret...

Jaký je průměrné stáří aut v ČR?

0
Jaký je průměrné stáří aut v ČR? Trh s ojetými vozy je v České republice až čtyřikrát...

Prague Film Institute: Místo, kde můžete studovat film i herní design

0
Zatímco někdo sní o kariéře vysoce postaveného manažera, jiný si nedokáže představit pracovní život jinak než za plotnou...