Dětské prolézačky do bytu – jak na to?

Post date:

Author:

Category:

Máte doma dítko, které ani chvilku neposedí? Možná je na čase pořídit do bytu dětské prolézačky! Ano – klouzačky a různé průlezky nejsou záležitostí jen venkovních prostor.

Pokud zrovna řešíte, jak zařídit dětský pokoj, nezapomeňte prolézačky přidat, jde to totiž i vkusně a decentně. Navíc podpoříte rozvoj vašich dětí.

Jaké dětské prolézačky pořídit?

Víte, jaké dětské prolézačky do bytu můžete pořídit? V podstatě vše, co lze pořídit ven, je možné mít i doma. Nejčastěji se můžete setkat s:

  • Houpačkami
  • Klouzačkami
  • Lezeckými stěnami
  • Lanovými průlezkami
  • Žebřinami
  • Gymnastickými kruhy
  • Šplhací tyčí
  • Žebříkem

TIP: Vyzkoušejte dětské prolézačky Kidwood, které jsou vyrobeny ze dřeva a pomáhají rozvíjet fyzické schopnosti.

Jak na to?

Pokud chcete do domácnosti pořídit celou sestavu prolézaček, budete potřebovat více místa, než když se rozhodnete například jen pro žebřiny. Instalace většiny těchto prolézaček je jednoduchá a zvládnete ji i samy. Některé sestavy vám mohou pomoci sestavit i po doručení domů.

Důležité je vždy dbát na bezpečnost. Proto doporučujeme zakoupit například i žíněnky, aby v případě pádu bylo zajištěno padání do měkkého.

Benefity prolézaček do domácnosti

Pravidelný pohyb pomáhá zdravému vývoji dětí a to motorickému i psychickému. Lezení je skvělou aktivitou pro vaše děti. Na prolézačkách dochází k posílení svalů i středu těla a rozvoji rovnováhy i prostorové orientace.

Například šplhání po lezecké stěně dodá dětem potřebnou dávku odvahy i sebevědomí. Děti se naučí překonávat strach a budou díky tomu schopny překonávat náročné situace nejen na hřišti ale i v životě. Hra na průlezkách učí děti kriticky myslet a pomáhá jim rozvíjet důvěru v sebe sama.

Alena Mrvíková, SEO služby a copywriting

S dobrým kolem je možné dojet kamkoliv

0
Jízdní kola patří mezi nejoblíbenější dopravní prostředky vůbec. Nejenže s jejich pomocí můžeme zdolávat i docela dlouhé...

Když zub musí ven: Co na bolest po jeho vytržení?

0
Zubních ambulance a křeslo nepatří právě mezi oblíbená místa, ale občas se jim nevyhne snad každý z...

7 nejlepších potravin pro zdravé oči

0
Stárnutí zraku do značné míry závisí na životosprávy. Co třeba jíst, abyste dlouho dobře viděli? Pro zdravé oči...